Personal/kontaktinfo läsåret 2018/19

bildtitel

bildtitel

Adresser:

Söderhamn Knowledge AB
Hemmansvägen 10
826 62 Norrala

Mail
info@soderhamnsfriskola.se

Facebook
Söderhamns Friskola och Fritids

Telefon
0270-17770

Använd vårt kontaktformulär för att göra en intresseanmälan.

Skola & Fritids
















Michaela Guirguis, rektor

michaela@soderhamnsfriskola.se
Tel. 072-066 90 16










Ingela Forslund, lärare (åk 5-6)
ingela@soderhamnsfriskola.se










Ingegerd Magnusson, lärare (åk 3-4)
ingegerd@soderhamnsfriskola.se










Mimmi Tinglöv, lärare 
(åk 1-2)
mimmi@soderhamnsfriskola.se










Camilla Svanberg, lärare f-klass/fritids
camilla@soderhamnsfriskola.se












Linn Öqvist, resurs/fritids

linn@soderhamnsfriskola.se
















Simon Stefansson, resurs/fritids
simon@soderhamnsfriskola.se
















Louise Sandström, resurs/fritids
louise@soderhamnsfriskola.se
















Adel Guirguis, resurs/fritids
adel@soderhamnsfriskola.se










Madeleine Nordlund, resurs/fritids

Styrelse/Ägare:

Björn Celind, ordförande
bjorn@soderhamnsfriskola.se

Linus Sandberg, styrelseledamot
linus@soderhamnsfriskola.se

Niklas Rosendahl, styrelseledamot
niklas@soderhamnsfriskola.se

Sara Leek, styrelseledamot
sara@soderhamnsfriskola.se

Gemensamma


Styrelse
styrelsen@soderhamnsfriskola.se

Rektor + Styrelse
info@soderhamnsfriskola.se

Telefon
0270-17770

Facebook
Söderhamns Friskola och Fritids