Personal/kontaktinfo läsåret 2019/20

bildtitel

bildtitel

Adresser:

Söderhamn Knowledge AB
Hemmansvägen 10
826 62 Norrala

Mail
info@soderhamnsfriskola.se

Facebook
Söderhamns Friskola och Fritids

Telefon
0270-177 70
0720-66 90 87

Använd vårt kontaktformulär för att göra en intresseanmälan.

Skola & Fritids










Ingela Forslund, rektor, lärare (åk 5-6)
ingela@soderhamnsfriskola.se

Tel. 0720-66 90 16










Daniel Ekengren, lärare 
(åk 3-4)
daniel@soderhamnsfriskola.se










Mimmi Tinglöv, lärare 
(åk 1-2)
mimmi@soderhamnsfriskola.se










Katarina "Nina" Sedendahl, lärare
(f-klass/fritids)
nina@soderhamnsfriskola.se
















Simon Stefansson, resurs/fritids
simon@soderhamnsfriskola.se
















Louise "Lollo" Sandström, resurs/fritids
louise@soderhamnsfriskola.se
















Adel Guirguis, resurs/fritids
adel@soderhamnsfriskola.se










Ingegerd Magnusson, ämneslärare/vikarie










Madeleine Nordlund, resurs/fritids

Albin Engman, resurs/fritids (ny 19/20)

Övrig personal

Pelle Östrand (Träslöjd)
Christina ”Kicki” Sandström (Extrapersonal)
Ewa Eriksson (Extrapersonal)



Styrelse/Ägare:

Björn Celind, ordförande
bjorn@soderhamnsfriskola.se

Linus Sandberg, styrelseledamot
linus@soderhamnsfriskola.se

Niklas Rosendahl, styrelseledamot
niklas@soderhamnsfriskola.se

Sara Leek, styrelseledamot
sara@soderhamnsfriskola.se

Gemensamma


Styrelse
styrelsen@soderhamnsfriskola.se

Rektor + Styrelse
info@soderhamnsfriskola.se

Telefon
0270-177 70
0720-66 90 87


Facebook
Söderhamns Friskola och Fritids