Personal/kontaktinfo läsåret 20/21

bildtitel

bildtitel

Adresser:

Söderhamn Knowledge AB
Hemmansvägen 10
826 62 Norrala

Mail
info@soderhamnsfriskola.se

Facebook
Söderhamns Friskola och Fritids

Instagram
@soderhamnsfriskola

Telefon
0270-177 70
0720-66 90 87

Använd vårt kontaktformulär för att göra en intresseanmälan.

Skola & Fritids

Ingela Bergqvist










Ingela Bergqvist, rektor, lärare
ingela@soderhamnsfriskola.se

Tel. 0720-66 90 16

Maria Södergren










Maria Södergren, förstelärare, klasslärare 
(åk 5-6)
maria@soderhamnsfriskola.se

Daniel Ekengren










Daniel Ekengren, SYV, lärare 
(åk 4)
daniel@soderhamnsfriskola.se

Mimmi Tinglöv










Mimmi Tinglöv, lärare 
(åk 3)
mimmi@soderhamnsfriskola.se

Tobias Lindén










Tobias Lindén, lärare 
(åk 1-2)
tobias@soderhamnsfriskola.se

Katarina Sedendahl









Katarina "Nina" Sedendahl, lärare
(f-klass)/fritids
nina@soderhamnsfriskola.se

Simon Stefansson
















Simon Stefansson, resurs/fritids
simon@soderhamnsfriskola.se

Adel Guirguis















Adel Guirguis, resurs/fritids
adel@soderhamnsfriskola.se

Albin Engman















Albin Engman, resurs/fritids
albin@soderhamnsfriskola.se

Madelene Lönn















Madelene Lönn, resurs/fritids
madelene@soderhamnsfriskola.se

Ingegerd Magnusson
















Ingegerd Magnusson, ämneslärare/lärarvikarie
ingegerd@soderhamnsfriskola.se

Amanda Nygren
















Amanda Nygren, timvikarie (Fritids/Resurs)
amanda@soderhamnsfriskola.se

Louise Sörensen -Timvikarie (Fritids/Resurs)
louise.sorensen@soderhamnsfriskola.se

Linnea Norlund - Timvikarie (Fritids/Resurs)
linnea@soderhamnsfriskola.se

Sandra Olsson - Blomman/Fritids
sandra@soderhamnsfriskola.se

Celine Sedendahl - Extra fritids vid behov
Todd Myllers - Hemkunskap
Lesia Kysil - Spanska
Rim Munawwar - Franska

Studieledig personal:

Louise Sandström















Louise Sandström, resurs/fritids
(Studieledig)

Linn Öqvist















Linn Öqvist, resurs/fritids
(Studieledig)






Huvudman/Ägare:

Linus Sandberg










Linus Sandberg, huvudman, ägare
linus@soderhamnsfriskola.se
Tel. 070-360 30 28

Gemensamma

Ingela + Linus
info@soderhamnsfriskola.se

Telefon
0270-177 70
0720-66 90 87


Facebook
Söderhamns Friskola och Fritids

Instagram
@soderhamnsfriskola