Personal/kontaktinfo läsåret 2017/18

bildtitel

bildtitel

Adresser:

Söderhamns Friskola och Fritids
Hemmansvägen 10
826 62 Norrala

Mail
info@soderhamnsfriskola.se

Facebook
Söderhamns Friskola och Fritids

Telefon
0270-17770

Använd vårt kontaktformulär för att göra en intresseanmälan.

Skola & Fritids
















Michaela Guirguis, rektor

michaela@soderhamnsfriskola.se
Tel. 072-066 90 16











Maria Leek, lärare 
(f-klass) & fritids
maria@soderhamnsfriskola.se











Mimmi Tinglöv, lärare 
(åk 1-2)
mimmi@soderhamnsfriskola.se











Ingegerd Magnusson, lärare
(åk 3 & syslöjd)
ingegerd@soderhamnsfriskola.se

















Annica Johansson Hansson,
lärare (åk 4-5 & hemspråk spanska)

annica@soderhamnsfriskola.se













Linn Öqvist, lärarvikarie/resurs/fritids

linn@soderhamnsfriskola.se











Camilla Svanberg, resurs/fritids
camilla@soderhamnsfriskola.se

















Simon Stefansson, idrott/resurs/fritids
simon@soderhamnsfriskola.se

















Louise Sandström, resurs/fritids
louise@soderhamnsfriskola.se

















Adel Guirguis, hemspråk arabiska/resurs/fritids
adel@soderhamnsfriskola.se


Katarina Brolin, vikarie (skola/fritids)


Styrelse

Björn Celind, ordförande
bjorn@soderhamnsfriskola.se

Linus Sandberg, styrelseledamot
linus@soderhamnsfriskola.se

Niklas Rosendahl, styrelseledamot
niklas@soderhamnsfriskola.se

Sara Leek, styrelseledamot
sara@soderhamnsfriskola.se

Gemensamma


Styrelse
styrelsen@soderhamnsfriskola.se

Rektor + Styrelse
info@soderhamnsfriskola.se

Telefon
0270-17770

Facebook
Söderhamns Friskola och Fritids