Personal/kontaktinfo läsåret 22/23

bildtitel

Adresser:

Söderhamn Knowledge AB
Hemmansvägen 10
826 62 Norrala

Mail
info@soderhamnsfriskola.se

Facebook
Söderhamns Friskola och Fritids

Instagram
@soderhamnsfriskola

Telefon
0720-66 90 87 (Gläntan - Låg/fritids)
0760-50 02 10 (Norrigården - Mellan)

Använd vårt kontaktformulär för att göra en intresseanmälan.


Personal:

Jens Dahlberg, biträdande rektor & bildlärare

jens@soderhamnsfriskola.se

Maria Södergren










Maria Södergren, förstelärare & speclärare

maria@soderhamnsfriskola.se

Daniel Ekengren










Daniel Ekengren, klasslärare 
(åk 6) & SYV 

daniel@soderhamnsfriskola.se

Eva Pettersson, klasslärare (åk 5)

evap@soderhamnsfriskola.se

Tobias Lindén










Tobias Lindén, klasslärare 
(åk 4)
tobias@soderhamnsfriskola.se

Eva Eriksson, klasslärare (åk 3)

evae@soderhamnsfriskola.se

Katarina Sedendahl









Katarina "Nina" Sedendahl, klasslärare
(åk 2)
nina@soderhamnsfriskola.se

Carina Granlund









Carina Granlund, klasslärare (åk 1)

carina@soderhamnsfriskola.se

Albin Engman















Albin Engman, klasslärare (F-klass)
albin@soderhamnsfriskola.se

Simon Stefansson















Simon Stefansson, resurs/teamledare fritids
simon@soderhamnsfriskola.se

Adel Guirguis














Adel Guirguis, resurs/fritids/livsmedelsansvarig
adel@soderhamnsfriskola.se

Madelene Lönn














Madelene Lönn, resurs/fritids/storfritids
madde@soderhamnsfriskola.se

Linnea Norlund














Linnea Norlund, resurs/fritids/storfritids

linnea@soderhamnsfriskola.se

Gullan Palani














Gullan Palani, idrott/resurs/fritids
gullan@soderhamnsfriskola.se

Henrik Lundholm















Henrik Lundholm, resurs/fritids & trygghetsteamet
henrik@soderhamnsfriskola.se

Ingegerd Magnusson















Ingegerd Magnusson, syslöjd & vikarie
ingegerd@soderhamnsfriskola.se


Carola Säfström















Carola Säfström, 
Matservering & fritids/resursvikarie

Sandra Olsson, blomman & trygghetsteamet
sandra@soderhamnsfriskola.se

Sofia Grälls, hemkunskap & fritids/lärarvikarie
sofia@soderhamnsfriskola.se

Malin Falck, matservering & fritids/lärarvikarie

Suzi Ilieva, matservering & resursvikarie

Celine Sedendahl, vikarie fritids

Modersmål:

Rezan Ali, kurdiska
Hibo Mohammed, somaliska
Saeed Mohamed Nour Idris, arabiska

Studieledig personal:

Louise "Lollo" Sandström, resurs/fritids
(Studieledig 3,5 år)

Linn Öqvist, resurs/fritids
(Studieledig 3,5 år)







Ägare/Rektor:

Linus Sandberg










Linus Sandberg, ägare/rektor
linus@soderhamnsfriskola.se
Tel. 070-360 30 28

Kontakta oss:

E-post
info@soderhamnsfriskola.se

Telefon
0720-66 90 87


Facebook
Söderhamns Friskola och Fritids

Instagram
@soderhamnsfriskola