Personal/kontaktinfo läsåret 21/22

bildtitel

Adresser:

Söderhamn Knowledge AB
Hemmansvägen 10
826 62 Norrala

Mail
info@soderhamnsfriskola.se

Facebook
Söderhamns Friskola och Fritids

Instagram
@soderhamnsfriskola

Telefon
0720-66 90 87 (Gläntan - Låg/fritids)
0760-50 02 10 (Norrigården - Mellan)

Använd vårt kontaktformulär för att göra en intresseanmälan.


Skola & Fritids

Ingela Bergqvist










Ingela Bergqvist
Har slutat hos oss och rektorsfrågor hänvisas därmed till tillförordnad rektor Linus Sandberg under sommaren och läsåret 22/23.

Maria Södergren










Maria Södergren, förstelärare, speclärare

maria@soderhamnsfriskola.se

Daniel Ekengren










Daniel Ekengren, SYV, lärare 
(åk 5-6)
daniel@soderhamnsfriskola.se

Tobias Lindén










Tobias Lindén, lärare 
(åk 3)
tobias@soderhamnsfriskola.se

Carina Granlund









Carina Granlund, lärare (åk 2)

carina@soderhamnsfriskola.se

Katarina Sedendahl









Katarina "Nina" Sedendahl, lärare
(åk 1)
nina@soderhamnsfriskola.se

Albin Engman














Albin Engman, lärare (F-klass)
albin@soderhamnsfriskola.se

Simon Stefansson















Simon Stefansson, resurs/arbetsledare fritids
simon@soderhamnsfriskola.se

Adel Guirguis














Adel Guirguis, resurs/fritids/livsmedelsansvarig
adel@soderhamnsfriskola.se

Madelene Lönn














Madelene Lönn, resurs/fritids
madelene@soderhamnsfriskola.se

Linnea Norlund














Linnea Norlund, resurs/fritids

linnea@soderhamnsfriskola.se

Gullan Palani














Gullan Palani, idrott/resurs/fritids
gullan@soderhamnsfriskola.se

Henrik Lundholm















Henrik Lundholm, musik/resurs/fritids
henrik@soderhamnsfriskola.se

Ingegerd Magnusson















Ingegerd Magnusson, ämneslärare & lärar/resursvikarie
ingegerd@soderhamnsfriskola.se


Carola Säfström















Carola Säfström, 
Matservering & fritids/resursvikarie

Celine Sedendahl















Celine Sedendahl, vikarie fritids

Sandra Olsson, blommanprojektet

Sofia Grälls, lärar/resursvikarie

Faruk Aslan, modersmål kurdiska

Studieledig personal:

Louise "Lollo" Sandström, resurs/fritids
(Studieledig 3,5 år)

Linn Öqvist, resurs/fritids
(Studieledig 3,5 år)












Huvudman/Rektor:

Linus Sandberg










Linus Sandberg, huvudman/rektor
linus@soderhamnsfriskola.se
Tel. 070-360 30 28

Gemensamma

Skolans ledning
info@soderhamnsfriskola.se

Telefon
0720-66 90 87


Facebook
Söderhamns Friskola och Fritids

Instagram
@soderhamnsfriskola